Kayaşehir Mah. İstiklal Cad. No: 11 Başakşehir/İstanbulinfo@moztasarim.com

Bahçeşehir Halı Yıkama Web Sitesi Tasarımı

Bahçeşehir Halı Yıkama web sitesi çalışmasında bizi seçerek, civardaki rakiplerinden açık ara önde olarak işe başladı. Firma, web tasarım ve SEO çalışmasında bizi seçerek en iyi tercihi yapmıştır. Ayrıca Bahçeşehir Halı Yıkama web sitesine WordPress tema giydirilerek şık ve kullanışlı bir görünüm kazandırılarak, SEO uzmanı tarafından yapılan profesyonel SEO çalışması ile de hedef kelimede ilk sayfaya getirilmiştir. Firma, Bahçeşehir Halı Yıkama servisi ile İstanbul Bahçeşehir’de profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Firma, Bahçeşehir dışında da hizmet vermektedir. Bahçeşehir Halı Yıkama web sitesi ile hedeflediği bölgeleri ise, şu şekildedir: Ispartakule halı yıkama, Boğazköy halı yıkama, Halkalı halı yıkama ve Atakent halı yıkama. Bahçeşehir Halı temizleme hizmeti veren firmaya 0 539 380 48 46 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Sizin de bu şekilde bir halı yıkama sitesi tasarımına ihtiyacınız varsa 0 541 934 02 34 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.e-bahcesehirhaliyikama.com

Bahçeşehir Halı Yıkama Web Yanıtlıyor: Halı Yıkama Nedir, Nasıl Yapılır?

En modern teknolojiler, kaliteli ürünler kullanılır ve alanında uzman kişiler çalışır. Profesyonel halı yıkama işlemlerinde halılarınız zarar görmez ve tüm kirlerinden, lekelerinden arınmış olur. “Hangi halı nasıl yıkanır?” sorusunun cevabı çok önemlidir. Halıların üretiminde kullanılan iplik türü ve dokuma biçimine göre halı yıkama işlemi yapmak, halıların kullanım ömrünü uzatır.

Halı Yıkama Açmak Karlı Mıdır?

Hem karlı hem de müşteri potansiyeli yüksek iş yeri açma fikirleri arasında yer alır. Ayrıca artık eskisi gibi kendi halısını yıkayan insanları görmeniz imkansıza yakın. Halı yıkama dükkanları verdikleri hizmetle birçok konuda müşterilerine kolaylık sağlıyor. Siz de Bahçeşehir Halı Yıkama web yazımızdaki gibi bir halı yıkama dükkanı açmak istiyorsanız doğru sektörü seçtiğinize emin olabilirsiniz. Ancak maliyet, personel çalıştırma ve ruhsat gibi konularda dikkat etmeniz gerekiyor.

Halı Yıkama İşi Nasıl Kurulur?

Halı yıkama işi son yılların en hızlı büyüyen ve gelişen iş kollarından biridir. Aynı zamanda yapılan işin kolay olması ve profesyonel bir yaklaşımla yapıldığında yüksek kâr marjı potansiyeli bu sektörün çok hızlı gelişmesinin en önemli nedenlerindendir.

Gerçekten de yapılan iş kolaydır; halıları evlerden topla, yıkayıp temizle ve müşteriye teslim edip paranı al. Aynı zamanda bu kolay iş sürecini ve halı yıkama firmalarındaki yoğunluğu gören girişimci ruhlu insanlar bir anda kendini halı yıkma işinin içinde bulurlar. Ancak bu kolaylık ve yapılan kabataslak kârlılık tahminleri çoğu zaman insanların iştahını fazla kabartarak, çok hızlı büyüme isteğiyle plansız hareket edip başarısız olmalarına yol açabilmektedir.

Bu içeriğimizde, Bahçeşehir Halı Yıkama web sitesindeki gibi bir halı yıkama işi kurmak istiyorum diyenler için bazı önemli konulara değineceğiz. Böylece, bu sektörle ilgili merak edilen bir takım şeylere açıklık getirip, girişimcilik niyetinde olanlara rehberlik etmiş olacağız. Şimdi ilk olarak bu iş gerçekten kârlı mı ona bakalım.

Halı Yıkama İşinde Para Var Mı?

Türkiye’de halı yıkama fiyatları bir metre karesi ortalama 5 TL den yapılmaktadır. Ayrıca bir evden yaklaşık 25-30 metre kare halı yıkama siparişi aldığınızı varsayalım. Aynı zamanda bu hesaba göre bir müşteriden alınacak ücret ortalama 135 TL olarak düşünebiliriz. Ayrıca maliyet olarak da 1 metre kare halı için; elektrik, su ve deterjan masrafı toplamı ortalama 1 TL olduğunu düşünebiliriz. Aynı zamanda bu rakam otomatik halı yıkama makineleri ile daha da düşük olmaktadır. Bu hesaplamalara göre bir evden alınacak 25-30 metre kare halı yıkama siparişinden; ortalama 100 TL para kazanmak mümkündür diyebiliriz.

Giderleri Nelerdir?

Yukarıda yaptığımız hesaba; dükkan kirası, personel ücreti, vergiler dahil günün ikinci siparişinden itibaren kâr marjı olduğu anlaşılacaktır. Burada önemli olan nokta ise siparişlerin düzenli olması yani müşteri memnuniyeti odaklı çalışma zorunluluğudur. Aslında düzenli sipariş için öncelikle Bahçeşehir Halı Yıkama web sitesi gibi bir site de yaptırmalısınız.

Halı yıkama işi, bir hizmet satışıdır. Bu sektördeki başarı da en başından itibaren sunduğumuz hizmetin kalitesiyle doğru orantılıdır. Bu işteki en iyi reklam müşterilerimizin kendisidir. Verdiğimiz hizmet kalitesinden memnun kalan müşteriler, bizi sürekli olarak tercih ederek; çevresine de tavsiye edecektir. Zira, Bahçeşehir Halı Yıkama web üzerinden ciddi adres alıyor diyebiliriz. Kısacası orta ve uzun vadede müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma ile; halı yıkama işinde para vardır diyebiliriz.

Siz de Bahçeşehir Halı Yıkama web sitesi gibi bir site sahibi olmak istiyorsanız, bizi hemen; 0 541 934 02 34 numaramızdan arayın. Ya da WhatsApp’tan tıklayın; https://wa.me/+905419340234 bize yazın!.

Comments are closed.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın