Kayaşehir Mah. İstiklal Cad. No: 11 Başakşehir/İstanbulinfo@moztasarim.com
Sosyal Medya Uzmanı ve Danışmanlığı Facebook Instagram Twitter

Sosyal Medya Uzmanı

Biz, Sosyal Medya Uzmanı İhtiyacınızda Yanınızdayız!..

Sosyal medya uzmanı ve danışmanlığı konusunda Türkiye’de söz sahibi olan MOZ Tasarım olarak sosyal medya danışmanlığı konusunda sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Sosyal medya; varlığınızın, şirketinizin vizyonunun, markasının ve sesinin bir yansımasıdır. Bu yansımanın iş ve pazarlama hedefine ulaşması için, deneyimli sosyal medya danışmanlarından oluşan ekibimizle müşterilerimizin sosyal medya planlaması ile yakından ilgileniyoruz. Yeni platformların, mevcut platformlardaki değişikliklerin, trendlerin, yapılması ya da yapılmaması gerekenlerin ve tüm sosyal medya meselelerinin üstünde duruyoruz.

Sosyal Medya Uzmanı ve Danışmanlığı Facebook Instagram Twitter

Çok çeşitli hedeflere ulaşmak için akla gelebilecek her sektörde yüzlerce müşteriye sosyal medya danışmanı olarak danışmanlık hizmeti sağladık. Aynı zamanda sosyal medya danışmanı olarak istek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek ve tam olarak gereken hizmet ve desteği sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Sosyal Platformlardaki Danışmanlık Hizmetlerimiz

Sosyal medya uzmanı olarak istek ve ihtiyaçlarınızı öğrendikten sonra buna uygun bir danışmanlık programı hazırlıyoruz.

Profil Analizi

Mevcut sosyal medya hesaplarınızı ve pazarlama çabalarınızı analiz etmek genellikle çalışmalarımızın başlangıç ​​noktasıdır; böylece kitleniz üzerindeki etkinizi tam olarak anlayabiliriz. Daha önce neyin işe yarayıp yaramadığını bilmek, en iyi uygulama bilgimizin yanı sıra; gelecekte neyin işe yarayacağına dair sağlam bir fikir oluşmasına da yardımcı olur.

Strateji Geliştirme

Tüm sosyal medya pazarlama faaliyetlerinde hedefler göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca bu hedefler daha geniş pazarlama programınıza katkıda bulunacağı gibi; sosyal medyadaki varlığınız için strateji geliştirirken önemli ölçüde bize katkı sağlayacaktır.

Sosyal Medya Harcaması

Profesyonel sosyal medya uzmanı olarak bazı karmaşık reklamcılık platformlarında bulunmanıza yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda da ekonomik fiyatlarla firma, ürün ve hizmetlerinize daha fazla kişinin erişmesini sağlıyoruz.

Rakip Analizi

Rakiplerinizin taktikleri hakkında bilgi sahibi olmak size üstünlük sağlar. Başka bir deyişle aynı hataları yapmanızı engelleyerek; başarılı taktikleri kullanarak her daim önde olmanızı sağlar.

Topluluk Yönetimi

Hedef kitlenizin çevrimiçi olduğu zamanları öğrenmek ve bu kitleyle nasıl etkileşimde bulunacağınızı anlamak; onlar üzerindeki etkinizi artırır. Bununla birlikte topluluk yönetimi konusunda büyük kitlelere sahip olabilmeniz için de önemli bir konudur. MOZ Web Tasarım ve SEO Uzmanı olarak hepsi de birbirinden deneyimli birer sosyal medya uzmanı olan ekibimizle sizi tahmin edemeyeceğiniz kadar geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

 

Bizi Facebook‘ta da takip edin!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın