Kayaşehir Mah. İstiklal Cad. No: 11 Başakşehir/İstanbulinfo@moztasarim.com
SEO Uzmanı ve SEO Hizmeti

SEO Uzmanı

SEO Uzmanı Nedir?

SEO uzmanı nedir? sorusuna verilecek en kolay yanıtın “arama motoru optimizasyonu” olabileceğini söyleyebiliriz. Yani Google başta olmak üzere, Yandex, Yahoo ve Bing gibi kendini kanıtlamış arama motorlarına web sitelerini kuralına göre ekleyen kişilere SEO uzmanı ya da SEO danışmanı denir.

SEO Uzmanı Nedir?

Tam donanıma sahip bir SEO danışmanı; İnternet sitelerinin arama motorlarında çok daha yüksek sıralama elde etmesini sağlayacaktır. SEO uzmanı, tüm bu unsurların gerçekleşmesi için arama motorlarının son algoritmaları doğrultusunda siteleri optimize ederek; müşterilerinin o siteden alacağı geri dönüşleri ve en yüksek verimi sağlamasına yardımcı olacaktır.

SEO uzmanı olarak en iyi ve ucuz fiyatları ile SEO hizmeti veren MOZ TASARIM, firma sahiplerinin web sitelerinin büyüme ve organik ziyaretçi oluşturmalarına yardımcı olan profesyonel bir SEO danışmanlığı firmasıdır.

Ekibimizdeki her SEO danışmanı dijital pazarlama, içerik pazarlama , anahtar kelime araştırma ve organik SEO konusunda geniş deneyime ve bilgiye sahiptir.

SEO Danışmanı ve Profesyonel Google SEO Danışmanlığı

Rakip tanımayan bir SEO danışmanı olarak, müşterilerimizin web sitesini rekabet oranı en yüksek terimlerde bile arama motorunda ilk sıraya yerleştiriyoruz.

SEO Uzmanı ve Profesyonel Google SEO Danışmanılığı

SEO Uzmanı ve SEO Hizmeti

Firmanızın büyümesine yardımcı olmaya odaklanan bir SEO danışmanı olarak şirketiniz ya da markanıza göre sıralamanızın kalıcı olabilmesi için sizinle birlikte çalışıyoruz. SEO odaklı uzun vadeli yaklaşımımız nedeniyle sürdürülebilir bir pazarlama stratejisi oluşturmak isteyen müşterilerle çalışıyoruz.

SEO Uzmanı ve Google SEO Maliyetleri

Tüm müşterilerimiz yatırımlarının geri dönüş sağlamasını ister ve bunu sizin için sağladığımızdan eminiz. Sağlam müşteri ilişkilerimiz ve yatırımların karşılığını veren kaliteli hizmetlerimiz sayesinde; yıllar boyu bizimle iş birliğini kesmeyen pek çok müşteriye sahibiz.

SEO sadece bağlantı kurmakla ya da onlarca sayfanın spamlanması ile ilgili değildir. Markanızın veya şirketinizin hiçbir amaca hizmet etmeyen düşük kaliteli sayfalarla ilişkilendirilmesi; marka değerinizin düşmesine ve web sitenizin engellenmesine neden olur. Üstelik Google gibi arama motorları, spam içerikli bir bağlantı profiline sahip olan web sitelerini tespit etme ve cezalandırma konusunda giderek daha akıllı hale geliyor.

Daha Fazla Görünürlük

İyi sıralamalar ve doğru anahtar kelimeler için daha kaliteli bir işletmeye yol açar; işletmenin büyümesini ve rekabet etmesini sağlar. İşinizi veya ürününüzü tanımlayan anahtar kelimeler için iyi bir görünürlük önemlidir.

Organik arama sonuçlarında yüksek bir sıralama mı hedefliyorsunuz? Stratejik SEO hizmetlerimiz ile web sitenizi optimize etmekle kalmıyor, aynı zamanda organik aramanın zirvesine taşıyoruz.

Neden SEO Uzmanı olarak Bizi Seçmelisiniz?

MOZ Tasarım web tasarım ve SEO uzmanı ekibi olarak, yaklaşık 12 yıldan bu yana SEO yani arama motoru optimizasyonu konusunda her sektöre SEO uzmanı olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayrıca en zor işleri bile kısa sürede başarıp; teslim ettiğimiz müşterilerimizden bizi mutlu eden; azıcık da şımartan 🙂 geri dönüşler alıyoruz. Üstelik her sektöre göre SEO uzmanı olarak hizmet veren firmamız, alanında deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Bahsettiğimiz bu 12 yıllık süre zarfında bu sıkı, sağlam ve hepsi de birbirinden başarılı SEO danışmanı olan ekiple, müşterilerimize yoğun SEO bilgimizle, mükemmel sonuçlar sunuyoruz. Türkiye genelinde birçok sektörden müşterimiz bulunuyor. Portföyümüzde yer alan müşterilerimizin web sitelerini istedikleri anahtar kelimelerde rakiplerinden her zaman önde; arama motorlarında en üst sıralarda olmasını sağlıyoruz. Bunu sağlarken de, web sitelerinin çok daha fazla organik trafiğe ulaşmasını hedefliyoruz.

Öncelikli firmamızın ilk hedefi her zaman müşterilerimizin %100 memnun kalmasıdır. Bunun için sonuç odaklı ve sürdürülebilir SEO stratejileri ve SEO önlemleri ile çok dikkatli davranırız.

Bizi Facebook‘ta da takip edin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın