Kayaşehir Mah. İstiklal Cad. No: 11 Başakşehir/İstanbulinfo@moztasarim.com
Web Tasarım

Web Tasarım

Web Web Tasarım Ajansı

Web tasarım konusunda yılların tecrübesi ile MOZ Tasarım, beklentilerinizin üstünde web siteleri oluşturuyor. En iyi sonuçları elde etmek için stratejik planlama, görsel tasarım ve kullanıcı deneyimi odaklı performans sergileyen web siteleri inşa ediyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

En Verimli Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar için web tasarım: Öncelikle site kullanıcılarının ihtiyaçları karşılanmalıdır. Kullanıcıların ihtiyaçlarının ne olduğunu bilmiyorsa öğrenilmelidir. Kullanıcı merkezli bir web tasarım ajansı olarak, bu ilke yarattığımız her şeyin temelidir.

Keşfedilebilirlik için web tasarım: Web tasarım insanların bulabileceği şekilde yapılmalıdır; bu da arama motorlarında görünürlük ile başlar. İyi bir web sitesi teknik olarak optimize edilmeli ve ilgi çekici açılış sayfaları olacak şekilde web tasarımı yapılmalıdır.

Web Tasarım

Akla gelebilecek her sektöre web tasarım ve SEO hizmeti veriyoruz. Bir İstanbul web tasarım ajansı olarak ülke çapında müşterilerle çalışıyoruz ve rakip tanımıyoruz.

Web Tasarım Süreci

Keşif ve Kullanıcı Araştırması

İşinizle alakalı anlayışımızı oluşturarak başlıyoruz, müşterilerinizi ve istekleri analiz ediyoruz. Web tasarım sürecimiz, web siteniz için markanızı, ihtiyaçlarınızı, iş hedeflerinizi ve hedeflerinizi anlamak ve uygun bir zaman çizelgesi ve proje planı hazırlama ile start alır.

Strateji Araştırması

Size özel bir strateji ve tasarım oluşturmak için sektörünüz, rakipleriniz ve hedef kitleniz hakkında kapsamlı araştırmalar yapıyor ve iç ekibimizle görüşüyoruz. İyi bir strateji, web sitesinin yapısını, içeriğini ve özelliklerini iş hedefleriyle uyumlu hale getirir. Web tasarımı hakkında asıl kararları aldığımız aşamadır. Bu aşamada da araştırma yapılır, zorluklar ve fırsatlar belirlenir.

Planlama

Elinizde bulunan verileri de inceleyerek nasıl daha verimli çalışabileceğimizi planlıyoruz. Web sitenin teknik ihtiyaçlarını ve özelliklerini belirlediğimiz aşamadır.

İçerik Stratejisi

Firmanız hakkında ekibinizden bilgi alarak, web siteniz için hangi içeriğin gerekli ve yararlı olduğunu ve en yüksek verimi alabilmeniz için içeriğin almış olduğu talep doğrultusunda sitenin hangi bölgesine yerleştirilmesi gerektiğini tespit ederiz.

Web Tasarım Aşamasına Geçilmesi

Web sitenizi hayata geçirmek için gereken grafikleri ve görsel öğeleri tasarlar ve web sitenizin tasarımına başlarız. Web sitenizin masaüstü ve mobil versiyonları için benzersiz tasarımı uyarlayarak her cihaz için sorunsuz çalışacak bir ara yüz ile web sitenizi tasarlıyoruz.

SEO Optimizasyonu

SEO, yani arama motoru optimizasyonu, sitenizin alaka düzeyini, erişimi ve keşfedilebilirliğini en üst düzeye çıkarmaya yarayan en önemli aşamadır. SEO, etkili bir web sitenin önemli bir parçasıdır. Web tasarım esnasında SEO her zaman ön plandadır. SEO uzmanlarımız, doğru sayfaları doğru yerlerde oluşturmamıza yardımcı olmak için web tasarım boyunca yer alır. Site haritaları ve tasarım öğeleri, keşfedilebilir ve SEO uyumlu olduklarından emin olmak için dikkatle incelenir.

Call Now ButtonBizi Arayın
Bize Ulaşın!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?